Aktualności

Dobre wspomnienia z Gór Sowich

Z początkiem sezonu 2019 na prawy fotel mistrzowskiego Porsche 911 SC Piotra Zaleskiego wsiadł Piotr Szadkowski. Ich pierwszym wspólnym startem był Rajd Świdnicki-KRAUSE.

W debiucie w Motul HRSMP Szadkowski doprowadził Piotra Zaleskiego do zwycięstwa w kategorii FIA 3 (roczniki 1976-81). W łącznej tabeli z czasami nowo-utworzony duet zameldował się na czwartym miejscu.

– Bardzo miło wspominam Rajd Świdnicki z poprzedniego roku. Była to pierwsza runda HRSMP i mój pierwszy rajd gdzie pilotowalem Piotra Zaleskiego w Porsche 911 – wspomina Szadkowski.

W tym roku pilot zwycięzcy Historycznej Klasyfikacji Generalnej z 2018 roku jeszcze mocniej docenia świdnickiego klasyka. – Bardzo lubimy kultowe odcinki w Górach Sowich i bardzo się cieszymy że mimo panującej sytuacji rajd się odbędzie – mówi Szadkowski. – Tegoroczna edycja będzie rozgrywana na początku października wiec pogoda może składać figla, ale my oczywiście jesteśmy przygotowani na każde warunki i nie możemy się doczekać kiedy pojawimy się na oesach – kończy.

Do najlbliższej rundy

Motul HRSMP