Aktualności

Kto prowadzi w Motul HRSMP Digital? Klasyfikacje po dwóch rundach

Sezon Motul HRSMP Digital rozkręcił się na dobre. Dwie rundy wirtualnej rywalizacji dają pierwsze wskazówki, kto może siegnąć po prawdziwe wyróżnienia.

W Historycznej Klasyfikacji Generalnej (FIA 1 – FIA 4) prowadzenie objął MSR, który triumfował w rajdzie Fińskie Szutry i osiągnął najlepszy czas spośród wszystkich startujących, czyli zyskał dodatkowe punkty za tzw. Power Stage. To pozwoliło mu na trzypunktową zaliczkę nad zawodnikami OBRSO, WojtekS One i Andy Śruba. W klasyfikacji rocznej mamy 19 zawodników.

W FIA 1 prowadzi Andy Śruba, w FIA 2 WojtekS One, w FIA 3 OBRSO, a w FIA 4 – MSR.

W klasyfikacji zespołów sponsorskich z kompletem punktów przewodzi Oldschool Rally Team, drugie miejsce dla Wyprzedzamy Nowotwór Rally, a trzecie Camel Rally Team.

Pierwsza trójka klasyfikacji klubowej to AK Polski, Sparta Wrocław i AK Rzemieślnik.

Mistrzostwa Motul HRSMP Digital to wirtualna rywalizacja historycznych aut w czasie pandemii. Z inicjatywy zawodników oraz pod auspicjami PZM toczy się rywalizacja na trasach wirtualnych rajdów. Sponsorem tytularnym jest firma Motul. Oficjalnym Partnerem Mistrzostw Motul HRSMP Digital jest Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową, prowadząca kampania społeczną “Wyprzedzamy nowotwór”, którą od początku wspiera PZM oraz zawodnicy Motul HRSMP w „realu”.

Pełne klasyfikacje generalne >>

Do najlbliższej rundy

Motul HRSMP