Aktualności

Michał Pryczek w Motul HRSMP Digital

Michał Pryczek, mistrz Polski PZM HR+ w Motul HRSMP 2017 oraz mistrz Polski HR2 w RSMP 2019, weźmie udział w Motul HRSMP Digital. Pierwsza runda wirtualnych rajdów historycznych od 23 kwietnia.

„W obliczu powszechnej kwarantanny oraz braku prawdziwych rajdów, bardzo cieszę się z inicjatywy podjętej przez organizatorów HRSMP. Rajdy wirtualne nie są mi obce, od kilkunastu lat szlifuję umiejętności na symulatorze Richard Burns Rally. Śmiało mogę stwierdzić, że tej właśnie grze zawdzięczam przynajmniej połowę swoich rajdowych umiejętności. Mam nadzieję, że doświadczenie wyniesione z RBR, pozwoli mi ścigać się w Motul HRSMP Digital o najwyższe laury.” – powiedział Pryczek, który w sezonach 2017 i 2018 regularnie startował w Motul HRSMP za kierownicą legendarnego Subaru Impreza.

Mistrzostwa Motul HRSMP Digital to wirtualna rywalizacja historycznych aut w czasie pandemii. To pierwsza taka inicjatywa zawodników rajdowych mistrzostw Polski realizowana pod auspicjami PZM, w ramach szeroko zakrojonego programu PZM Digital prowadzonego przez Podkomisję Nowych Technologii GKSS PZM. Sponsorem tytularnym jest firma Motul.

Oficjalnym Partnerem Mistrzostw Motul HRSMP Digital jest Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową, prowadząca kampania społeczną “Wyprzedzamy nowotwór”, którą od początku wspiera PZM oraz zawodnicy Motul HRSMP w „realu”. Teraz robić to będą również w rajdach wirtualnych.

Do najlbliższej rundy

Motul HRSMP