Kalendarz

29. Rajd Rzeszowski
Data: 6–8 sierpnia
Baza: Rzeszów
Nawierzchnia: asfalt

Rajd Rzeszowski posiada jedne z najtrudniejszych i technicznych odcinków specjalnych w Polsce. Szybkie, ciasne i podbijające oesy wymagają znakomitego opisu, jak i sporej odwagi zarówno kierowcy jak i pilota. Sierpniowy termin rozgrywania jednej rundy Motul HRSMP zlokalizowanej na Podkarpaciu sprawia, że upalna aura często stanowi kolejne wyzwanie dla rajdowych załóg.

Rajd Śląska 2020
Data: 11–12 września
Baza: Chorzów
Nawierzchnia: asfalt

Jeden z młodszych rajdów w Mistrzostwach Polski zebrał pozytywne noty podczas trzech pierwszych edycji i ugości całą krajową czołówkę – również historyczną. Jego trasy wiodą po drogach zlokalizowanych na południe od Mikołowa, w okolicach Żor, Czechowic–Dziedzic, Pszczyny, czy Gostynia.

48. Rajd Świdnicki–Krause
Data: 2–4 października
Baza rajdu: Świdnica
Nawierzchnia: asfalt

Niegdyś znany jako Rajd Elmot, Rajd Świdnicki od lat stanowi jedną z pierwszych rund Mistrzostw Polski. W tym roku z powodu epidemii został przełożony z kwietnia na lipiec. Klasyczne odcinki specjalne zlokalizowane po asfaltowych drogach w Górach Sowich to obowiązkowy punkt programu każdej edycji rajdu. Podobnie, jak słynne „patelnie Walimskie”. Od kilku lat rywalizację inauguruje krótki odcinek specjalny zlokalizowany w centrum Świdnicy.

Rajd Koszyc
Data: 16–18 października
Baza rajdu: Koszyce
Nawierzchnia: asfalt

Jedna z najważniejszych imprez u naszych południowych sąsiadów, która wieńczy rajdowy sezon na Słowacji. Trudnie techniczne asfalty wytyczone na śliskich i nierównych asfaltowych drogach na pewno będą sporym wyzwaniem nie tylko dla Motul HRSMP, ale także dla zawodników w najnowszych rajdowych samochodach.

***

Rajd Nadwiślański – ODWOŁANY

77. Rajd Polski – ODWOŁANY

Do najlbliższej rundy

Motul HRSMP