Aktualności

Wyniki 4 Rundy

Po Rajdzie Śląska – przed Rajdem Wisły

Na 4 rundzie  Motul HRSMP karty zostały rozdane i większość klasyfikacji już się nie zmieni.

W Kategorii 1  prowadzi Artur Skrabalak (Volvo Amazon)

W Kategorii 2 prowadzi Paweł Hoffman ( Saab 96V4)

W Kategorii 3 o palmę pierwszeństwa konkurują załogi Kiepura/Galle  (Opel Kadett GTE)  oraz Mikulski/Skrzypek  (Porsche 911 SC). Obaj mają szanse na tytuł Mistrza Polski.

W Kategorii 4 załoga Kaszowski/ Kaszowski (Ford Sierra RS Cosworth)   prowadzi jednym punktem z załogą Zaleski / Szadkowski (Porsche 911 SC RS).

W Kategorii 5  wyniki roczne są już zdecydowane: Mistrza Polski wywalczyła załoga Grzelewski/Niedbała (Ford Sierra 4×4), a Wicemistrza Łusiak/Zaborowska (Ford Escort Cosworth). Załoga Śliwka/Mrówczyk (Honda
Civic 1.6 I VT I oraz Marek Demel ( Honda Civic) wciąż są w grze o miejsce na  podium sezonu.

W Kategorii Open 2WD –  załoga Podczaszy/ Bobrowicz mają jeszcze nie wystarczającą przewagą by zapewnić sobie pierwsze miejsce, a załoga Szerla/Męka (BMW 318IS) wciąż walczy o tytuł Mistrza. Rodzinna załoga Winiarski/Winiarska wciąż walczy też o swoje miejsce na podium w klasyfikacji rocznej.

W kategorii Open 4WD załoga Olchawski/Bosek, która zwyciężyła rajd Śląska ma już Mistrza Polski w kieszeni.  Głowala Mitręga wywalczyli Wice mistrza Polski , a Andrzej Borkowski – II Wicemistrza Polski.

W Klasyfikacji Klubowej prowadzi A. Polski przed A. Krakowskim i A. Orskim.

W Klasyfikacji Zespołów Sponsorskich prowadzi GO+BET Rally Team przed Motowizja Rally Team.