Aktualności

Półosiowe fatum

Robert Luty przyznał, że starty w 2019 nie są dla niego łatwe z powodu awarii, jednak kierowca Subaru Legacy nie zamierza się poddawać i chce rozwiązać problemy ze swoim samochodem.

fot. Jakub Rozmus

Najszybszy kierowca PZM 76. Rajdu Polski powiedział, że bardzo podobał mu się start w Mikołajkach, a podczas kolejnych rajdów będzie ciężko pracować, aby wyeliminować usterki w swoim Subaru.

– Cieszę się, że Rajd Polski znalazł się w kalendarzu Motul HRSMP, dzięki czemu mieliśmy możliwość jazdy po szutrowej nawierzchni. Pomysł jest tym lepszy, że jechaliśmy tylko pierwszą pętlę, co w przypadku historycznych samochodów jest rewelacyjne. Szkoda tylko, że zarówno w Mikołajkach, jak i podczas poprzednich rajdów mieliśmy problemy z półosiami. Mam nadzieję, że uda nam się je wyeliminować, zwłaszcza że zamierzamy ciężko nad tym pracować. W trakcie testów nie mieliśmy powodów do zmartwień, jednak na odcinkach pojawiały się awarie. Dlatego nie poddajemy się, analizujemy problem i będziemy stawać na starcie kolejnych rajdów, żeby dokładnie sprawdzać nasze auto i rozwiązać ten kłopot raz na zawsze – zdradził Luty.

fot. Jakub Rozmus

Do najlbliższej rundy

Motul HRSMP