Aktualności

Z Motul HRSMP do Rally Legends

Doskonale znany kibicom Motul HRSMP Saab 96 V4 Rally będzie jednym polskich reprezentantów podczas Rally Legend, czyli dorocznego rajdu w San Marino, gdzie podziwiać można legendarne auta rajdowe i legendarnych kierowców.

Hoffman pojedzie z pilotem Jakubem Kaszubą w klasie Rally Legend Heritage, czyli w grupie dla pojazdów sprzed 1982 roku, które mają za sobą rajdowe starty. A Saab 96 V4 Rally Hoffmana to właśnie samochód, który na przełomie lat 70. i 80. brał udział w mistrzostwach świata i Europy.

Ale to nie jedyni polscy przedstawiciele. Do Rally Legend zgłosiło się w sumie pięć polskich załóg. Grzegorz Olchawski z Łukaszem Wrońskim, którzy wygrali w Motul HRSMP Rajd Rzeszowski w 2018 roku, pojadą Audi Quattro S1 w klasie Vetture Legend Stars. W tej samej grupie znaleźli się Hubert Maj i Magdalena Kisiel w Mitsubishi Lancerze EVO VI oraz Tomasz Zbroja i Jakub Wróbel w Audi Quattro A2. Z kolei Jan Chmielewski i Michał Majewski w Citroenie C2 S1600 pojadą w klasie Vetture Rally.

W Rally Legend zobaczymy całą plejadę gwiazd motorsportu i kultowych aut. To jedyne miejsce, gdzie spotkamy topowe rajdówki z całej rajdowej historii włącznie z najnowszymi konstrukcjami WRC. Prawdziwe święto dla fanów rajdów odbędzie się w dniach 10-13 października w San Marino.

Więcej informacji o Rally Legend na oficjalnej stronie internetowej imprezy >>

Do najlbliższej rundy

Motul HRSMP